Demet Şener ile İbrahim Kutluay’ın kızı İrem 18 oldu! Annesine benzerliği şaşırttı

1995 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilen manken Demet Şener, milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile 2005 yılında dünyaevine girmişti.

İrem ve Ömer isimlerini verdikleri iki çocuk sahibi olan ikili, 13 yıllık evliliğin ardından 2018’de olaylı bir şekilde boşanmıştı.

“MECBUR BİR ARAYA GELECEĞİZ”

Geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda görüntülenen tescilli güzel, nafaka anlaşmazlığı nedeniyle mahkemelik olduğu eski eşiyle aralarının nasıl olduğu sorusunu şöyle cevaplamıştı:

Ne sulh, ne de kanlı bıçaklı. Ben de bilmiyorum hangi taraftayım, sanırım araftayım. Şu an karşılıklı iletişim yok ama İrem’in mezuniyeti var, mecbur bir araya geleceğiz. Keşke olmasa böyle ama yapacak bir şey yok.

İREM KUTLUAY 18 YAŞINDA!

Demet Şener, son olarak kızı İrem Kutluay’ın doğum gününü sosyal medyadan kutlamasıyla gündeme geldi.

1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından kızının 18’inci yaşını kutlayan Şener, İrem’in fotoğraflarını peş peşe paylaşarak şu mesajı yazdı:

Benim iyi huylu, zarif, güzel kızım… Yeni yaşın sana mucizelerle gelsin. Seni dünyadaki her şeyden çok seviyorum. İyi ki benim kızımsın… Hep çok mutlu ol. İyi ki doğdun annem.

“TIPKI ANNESİ”

Şener’in kısa sürede 16 binden fazla beğeni alan gönderisine; “İlk bakışta annesi sandım, Demet Şener’e çok benziyor”, “İrem’in güzelliğini kimden aldığı belli oluyor” ve “İyi ki doğmuş, tıpkı annesi” gibi yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir